Aby to mělo šťávu

V každém vztahu jsou nějaká úskalí, které překvapí i ten nejstabilnější pár na světě. Občasné hádky neporozumění, to je prostě něco, co bohužel neodmyslitelně k partnerskému soužití patří. Je však velmi důležité nezapomínat na to, že si svého protějšku musíte patřičně vážit a chovat se k němu s pokorou a úctou. Není dobré se uchýlit ke stereotypům, neboť tímto tempem by vás i vašeho partnera či partnerku začal váš milostný život velmi rychle nudit a začali byste hledat ono povyražení nějak jinak nebo někde jinde a to už jsou pak opravdu velké rodinné problémy, které mohou vést až k úplnému rozpadu manželství či partnerského vztahu. Co tedy dělat, abyste se tomuto právě vyvarovali a žili spolu šťastně až do smrti?ruce v sobě zapletené

  • Neustále svého partnera překvapujte. Plno lidí si vyplácí všechna „esa v rukávu“ již během prvních pár měsíců vztahu. Partneři jarov.jumppark.cz by si k sobě ale měli umět najít cestu a prostor na nějaké to překvapení naopak tehdy, když už na ně nepůsobí ona chemie z prvního okouzlení. Taková ta prvotní zamilovanost totiž vydrží většinou tak jeden až dva roky. Pak přijde opravdová láska, která se ovšem musí udržovat. Malé překvapení po skočení náročného dne v práci zvedne náladu snad úplně každému.

pár u vody

  • Plánujte společné chvíle. Pokud cítíte, že si se svým protějškem nedokážete vyhradit čas jeden na druhého, protože vám do toho neustále skáčou nějaké pracovní či jiné povinnosti, tak je ten nejvyšší čas říct stop a domluvit se na fixní termín, kdy spolu odjedete někam, kde na sebe budete mít čas a prostor na to, abyste si všechno náramně vynahradili. Může to být třeba jen víkend strávený někde v přírodě nebo wellness. To už je jen a jen na vás a na vašem společném vkusu. Vždy však pamatujte na to, že to má být dárek pro oba a nejen pro vás. Snažte se tedy vybrat takový typ dovolené, kterou si užijete oba dva stejným dílem.