Jak muži zalichotit?

Asi každý z nás je rád, když je za něco chválen a v neposlední řadě také oceňován. Je navíc jedno, jestli se jedná o ženu či muže. Obě pohlaví to mají v tomto ohledu naprosto stejné. Jestli je něco, co patří mezi ty nejzákladnější kameny vztahů, pak jsou to právě komplimenty. Bohužel ale zalichotit někomu nezvládá úplně každý. Zvláště tedy po několika letech soužití. Skutečné komplimenty by nikdy neměly představovat pouze prázdná slova. Je potřeba jimi dát druhému najevo, že mu rozumíte, podporujete jej a také povzbuzujete.

muž anděl

Jestli je ale něco, co dokáží ocenit všichni muži, pak je to například, když jim žena řekne, že má ráda, jak muž nad věcmi přemýšlí. Muži se totiž nad věcmi zamýšlí mnohem více, než si ženy myslí. Je pro ně důležité, když je ženy nemají za hlupáky a dokážou ocenit nejen je, ale i jejich intelekt.

Tím, že oceníte rozhodnost svého partnera, dodáte mu na sebevědomí. Každý muž touží být hlavou rodiny, o kterou se postará. Aby měl ale kompliment váhu, nesmí se jednat o chválu, která by byla falešná.

Pokud zrovna něco muž vytváří v kuchyni a vy mu řeknete, že se na něj ráda díváte, velmi mu to zalichotí. Něco takového se hodí ve chvílích, kdy muž dělá cokoliv rád a hlavně dobře. Dáte mu tím najevo svůj obdiv.

To, že jste se svou drahou polovičkou rádi a v její přítomnosti se cítíte dobře, je známkou té největší důvěry vůbec. Je důležité, abyste se také cítili bezpečně. Vyjadřujete díky tomu svůj respekt i obdiv k jeho síle. Dokonce také k moudrosti nebo zodpovědnosti.
batoh na zádech

Jestliže existuje pochvala, kterou někomu můžete dát a je zároveň tou největší, pak je to to, když mu sdělíte, že je vaší inspirací.

Pokud váš partner udělá něco, co bude inspirativní, nebojte se mu dát najevo, že jste na něj hrdá. On to jistě velmi ocení.

A jak to máte s komplimenty vy? Určitě je také rádi slýcháváte.