Zahrajte si s rodinou a přáteli akční hru

Když přijde víkend nebo volný den či prázdniny, tak zajisté i vy přemýšlíte co s volným časem. A to nejen s časem pro sebe, ale také rodinu či přátele. Takové dny je potřebné si pořádně užít a na chvíli zapomenout na problémy a starosti.
To si můžete dopřát formou populární adrenalinové laser game.
Nemusíte se ničeho vůbec obávat, protože jde o naprosto bezpečnou hru, při které se nijak nezraníte ani si neodnesete štípance nebo modřiny jako to bývá u tradičního paintball.

billboard-right

V tomto případě budete vybaveni vestou a laserovou pistolí, kterou budete používat pro střílení, které právě nijak nebolí. Vašim úkolem bude trefit se do soupeře, který tímto ztratí svoje životy a následně vypadne ze hry. To samé je úkolem vašeho soupeře.

Jde o hru, při které vás čeká pořádná dávka napětí a adrenalinu a také různé nečekané situace. Jde o natolik dokonalou hru, že chvílemi budete mít pocit, že jste v opravdové realitě a tep vám opravdu pořádně stoupne.
Jde o to využívat schopnosti strategie a určité obratnosti, díky které se vyhnete soupeřovým zásahům a naopak můžete zdolat soupeře.

Zábava, o které budete ještě dlouho hovořit

Laser game je rozhodně hra, která nenechá nikoho chladným a po odchodu z arény se budete cítit jako opravdoví hrdinové. A ještě ke všemu budete o svých výsledcích a akci ještě dlouho hovořit s rodinou i přáteli.
Pokud chcete takovou akci zažít i s kolegy z práce nebo mile překvapit svoje podřízené, tak není nic lepšího jako toto originální překvapení. Proto je hra vhodná i jako součást teambuildingu.

Aztec (1)

Utužení kolegiálních vztahů je pro pracovní činnost velice důležité a v tomto případě to bude trefa do černého, protože kolegové se mezi sebou poznají ve zcela jiné situaci a světle. Na pracovišti jsou vztahy obvykle formální, ale tady se všichni můžou odvázat a poznat v lepším světle.